Podul Șerban Vodă: Difference between revisions

From In București
Jump to navigationJump to search
Created page with "==<span style="color: DarkSlateGray;">Podul Șerban Vodă</span> == {| class="wikitable" style="width: 50%;" style="margin: auto;" | style="width: 20%; color: blue;"|Localizare: Bd. Mărășești / Bd. Octavian Goga | style="width: 10%"| Ani in existenta: - |- |style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" | Adresa alternativa: |style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/Xg4tsBmu6TruvzSx9 Google Maps] |- |style="font-style: italic; col..."
 
No edit summary
Line 6: Line 6:
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |  Adresa alternativa:   
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |  Adresa alternativa:   
|style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/Xg4tsBmu6TruvzSx9 Google Maps]
|style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/Xg4tsBmu6TruvzSx9 Google Maps]
|-
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |Cunoscut si sub numele de: 
|style="font-style: italic; color: blue;" |Strazi Principale:
|-
|-
|style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*[[Podurile Dambovitei]]
|style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*[[Podurile Dambovitei]]

Revision as of 23:02, 24 February 2025

Podul Șerban Vodă

Localizare: Bd. Mărășești / Bd. Octavian Goga Ani in existenta: -
Adresa alternativa: Google Maps
Cunoscut si sub numele de: Strazi Principale:
*Podurile Dambovitei Autor: Cornel D.
 




..

..

..

..

..


 
Links:
Loading comments...

Return to top

Referinta: