Podul Izvor: Difference between revisions
From In București
Jump to navigationJump to search
Created page with "==<span style="color: #051B15;">==Podul Izvor==</span> == {| class="wikitable" style="width: 50%;" style="margin: auto;" | style="width: 20%; color: blue;"|Localizare: | style="width: 10%"| Ani in existenta: - |- |style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" | Adresa alternativa: |style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/Bab3h9kjWJqrAj398 Google Maps] |- |style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*Podurile Dambovitei |sty..." |
|||
| Line 6: | Line 6: | ||
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" | Adresa alternativa: | |style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" | Adresa alternativa: | ||
|style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/Bab3h9kjWJqrAj398 Google Maps] | |style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/Bab3h9kjWJqrAj398 Google Maps] | ||
|- | |||
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |Cunoscut si sub numele de: | |||
|style="font-style: italic; color: blue;" |Strazi Principale: | |||
|- | |- | ||
|style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*[[Podurile Dambovitei]] | |style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*[[Podurile Dambovitei]] | ||
Revision as of 23:00, 24 February 2025
==Podul Izvor==
| Localizare: | Ani in existenta: - |
| Adresa alternativa: | Google Maps |
| Cunoscut si sub numele de: | Strazi Principale: |
| *Podurile Dambovitei | Autor: Cornel D. |
-
Podul Izvor, Arhivele Statului, 1930.
|
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
Loading comments...
Referinta: |