Podul Radu Voda: Difference between revisions

From In București
Jump to navigationJump to search
Created page with "==<span style="color: DarkSlateGray;">Podul Radu Vodă</span> == {| class="wikitable" style="width: 50%;" style="margin: auto;" | style="width: 20%; color: blue;"|Localizare: Bd. Mărășești / Bd. Octavian Goga | style="width: 10%"| Ani in existenta: - |- |style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" | Adresa alternativa: |style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/Xg4tsBmu6TruvzSx9 Google Maps] |- |style="font-style: italic; color:..."
 
No edit summary
 
(One intermediate revision by the same user not shown)
Line 6: Line 6:
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |  Adresa alternativa:   
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |  Adresa alternativa:   
|style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/Xg4tsBmu6TruvzSx9 Google Maps]
|style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/Xg4tsBmu6TruvzSx9 Google Maps]
|-
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |Cunoscut si sub numele de: 
|style="font-style: italic; color: blue;" |Strazi Principale:
|-
|-
|style="font-style: italic; color: DarkGreen;" | *[[Podurile Dambovitei]]
|style="font-style: italic; color: DarkGreen;" | *[[Podurile Dambovitei]]
Line 19: Line 22:
1874_-_Podul_Radu_Voda_-_F._Duschek.jpg|Podul Radu Vodă 1874. Foto: F. Duschek
1874_-_Podul_Radu_Voda_-_F._Duschek.jpg|Podul Radu Vodă 1874. Foto: F. Duschek
  Podul_Radu_Vodă_(actualul_pod_Mărășești).jpg|Podul Radu Vodă 1874.
  Podul_Radu_Vodă_(actualul_pod_Mărășești).jpg|Podul Radu Vodă 1874.
Canalizarea_râului_Dâmboviţa_Radu_Voda.jpg|Canalizarea râului Dâmboviţa Radu Voda.
</gallery>
</gallery>



Latest revision as of 14:01, 4 April 2025

Podul Radu Vodă

Localizare: Bd. Mărășești / Bd. Octavian Goga Ani in existenta: -
Adresa alternativa: Google Maps
Cunoscut si sub numele de: Strazi Principale:
*Podurile Dambovitei Autor: Cornel D.
 




..

..

..

..

..


 
Links:
Loading comments...

Return to top

Referinta: