Podul Halelor: Difference between revisions

From In București
Jump to navigationJump to search
Created page with "==<span style="color: DarkSlateGray;">==Podul Halelor==</span> == {| class="wikitable" style="width: 50%;" style="margin: auto;" | style="width: 20%; color: blue;"|Localizare: | style="width: 10%"| Ani in existenta: - |- |style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" | Adresa alternativa: Podul Podul Justitiei |style="font-style: italic; color: blue;" | [ Google Maps] |- |style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*Podurile Dambovitei |style="font-st..."
 
No edit summary
 
(2 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 4: Line 4:
| style="width: 10%"| Ani in existenta:  -  
| style="width: 10%"| Ani in existenta:  -  
|-
|-
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |  Adresa alternativa: Podul Podul Justitiei
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |  Adresa alternativa:
|style="font-style: italic; color: blue;" | [  Google Maps]
|style="font-style: italic; color: blue;" | [  Google Maps]
|-
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |Cunoscut si sub numele de: Podul Halele Centrale
|style="font-style: italic; color: blue;" |Strazi Principale:
|-
|-
|style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*[[Podurile Dambovitei]]
|style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*[[Podurile Dambovitei]]

Latest revision as of 23:09, 2 April 2025

==Podul Halelor==

Localizare: Ani in existenta: -
Adresa alternativa: [ Google Maps]
Cunoscut si sub numele de: Podul Halele Centrale Strazi Principale:
*Podurile Dambovitei Autor: Cornel D.


 



..

..

..

..

..


 
Links:
Loading comments...

Return to top

Referinta: