Podul Rahova: Difference between revisions
From In București
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" | Adresa alternativa: Podul Justitiei | |style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" | Adresa alternativa: Podul Justitiei | ||
|style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/uvLQJihbL8jHZ3ps9 Google Maps] | |style="font-style: italic; color: blue;" | [https://maps.app.goo.gl/uvLQJihbL8jHZ3ps9 Google Maps] | ||
|- | |||
|style="font-style: italic; color: DarkSlateGray;" |Cunoscut si sub numele de: | |||
|style="font-style: italic; color: blue;" |Strazi Principale: | |||
|- | |- | ||
|style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*[[Podurile Dambovitei]] | |style="font-style: italic; color: DarkGreen;" |*[[Podurile Dambovitei]] | ||
Latest revision as of 23:01, 24 February 2025
==Podul Rahova==
| Localizare: | Ani in existenta: - |
| Adresa alternativa: Podul Justitiei | Google Maps |
| Cunoscut si sub numele de: | Strazi Principale: |
| *Podurile Dambovitei | Autor: Cornel D. |
|
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
Loading comments...
Referinta: |